Bodygallery tetovacie štúdio

sk | en
onas onas onas onas onas onas onas onas onas onas onas onas

Suspension

Táto oblasť je našou špecialitou. Prinášame ľudom zážitky a služby, ktoré neprináša nik. Ide o extrémnejšie formy body artu a aktivity s tým spojené. Sme presvedčení, že nech robíte čokoľvek, ak tým neubližujete ostatným, robte to. To je presne extreme session. Komunita ľudí alebo jednotlivci, ktorí chcú niečo ,viac, niečo originálne. Ak k ním patríte, prinášame a Vám zážitky hrubšieho rázu.

Suspension
Dôvody, prečo vynikol tento akt boli rôzne, šlo však najmä o rituály. O histórii by sa dalo písať a rozprávať mnoho, ale ani dnes tomu nie je inak.
Základom suspension, teda „závesu“, sú pod kožou zavedené háky (samozrejme nato vyrobené, o priemere 3-6 mm), za ktoré ste zdvihnutý nad zem. Vysíte za kožu. Koža je dokonalý materiál. Je pružná, pevná a sama sa opravuje. Áno, vaša koža vás udrží. Stačia na to dva háky.

Každý, kto je ochotný podstúpiť tento akt má svoje hnacie sily. Táto forma modifikácie – zážitku je silná a vnútorná. Je potrebná istá forma prípravy: vyrovnanie sa zo strachom, mentálna a spirituálna príprava. Poznáme rôzne typy ,,závesov,, a každý je niečim iný. Niektoré sú vhodné ako prvé, iné sú len pre skúsenejších.

Suspension samozrejme nerobíme na telefonickú objednávku, ale s každým záujemcom si
dohodneme sedenie, na ktorom preberieme všetko potrebné preto, aby sa „záves“ dal zrealizovať. Podla potreby vieme poskytnúť absolútnu diskrétnosť.

Od začiatku spolupracujeme s pražským piercingovým salónom Hell.cz, v ktorom sú priekopníci suspension v Česku. Na Slovensku sa tejto téme venujeme ako jediní.

Každý rok organizujeme na jeseň FREAK FRIENDLY PARTY, kde môžete suspension vidieť naživo v podaní skúsených suspenderov. Raz, prípadne dvakrát za rok (podľa záujmu) organizujeme SUSPENSION WORKSHOP, na ktorom sa môže dať zavesiť úplne každý a to za ľubovolnú časť tela. Stačí svoj záujem ohlásiťmailom na info@bodygallery.sk a my Vám pošleme pozvánku na blížiaci sa workshop ☺

Či už je pre vás suspension len „úlet“ alebo vaša hlboká potreba, radi vám pomôžeme.


Kontakt

Emailinfo@bodygallery.sk
Telefón+421 902 699 599
Icq567-344-784
Skypebodygallery
Facebookfacebook

Kde nás nájdete

Štefánikova 14
Bratislava 1
811 05

Mapa