Bodygallery tetovacie štúdio

sk | en
onas onas onas onas onas onas onas onas onas onas onas onas

Telesné modifikácie


Naše štúdio ponúka aj telesné modifikácie „tvrdšieho charakteru“, ktoré sú trvalé. Ide najmä o split jazyka, tzv. tongue split alebo po slovensky hadí jazyk, taktiež subdermálny implantát alebo podkožný implantát. Sme schopní a ochotní zabezpecit aj netradicnejšie požiadavky. Záleží to od vašich potrieb, predstáv a želaní. Samozrejme, sú aj veci, ktoré robit nechceme a to z dôvodu, že si myslíme, že dané zákroky sú neprimerane nebezpecné alebo sú lahko dostupné u iných odborníkov (ako napr. chirurg).

Telesné modifikácie nerobíme hocikomu. Potrebujeme vediet, že zákazník, ktorý ich chce, si naozaj uvedomuje, co sa chystá podstúpit a aké následky to bude mat v jeho živote. Pred zákrokom je nevyhnutné sa vždy stretnút osobne a prediskutovat možnosti a riziká. Kedže ide o tažké zákroky, ktoré môžu byt aj nebezpecné, urcite nepatria do rúk amatérom alebo ludom, ktorí nemajú potrebné znalosti, skúsenosti, priestory a vybavenie! Preto, ak máte záujem o podobné služby, je potrebné si poriadne premysliet, koho oslovíte.

Podmienky
Na tieto zákroky je bezpodmienecne nutné, aby boli splnené urcité požiadavky - zákazník musí vediet všetko o danej modifikácii a musí ju naozaj chciet. Na druhej strane my musíme mat dostatocné znalosti, skúsenosti a v neposlednom rade materiálne a priestorové vybavenie. Ako jediní na Slovensku sa momentálne môžeme pochválit tým, že všetky tieto požiadavky vieme splnit. Chceme upozornit na to, že je naozaj potrebné, aby boli spomenuté podmienky dodržané, v opacnom prípade môžu byt všetky bodymodifikácie pre zákazníka nebezpecné!

Druhy
Predstavíme vám aspon dve z telesných modifikácií, ktoré robíme. Budeme radi, ak sa na nás obrátite s akoukolvek inou požiadavkou, ktorú s vami radi prediskutujeme. Neváhajte a pre prípadné informácie nás kontaktuje osobne, telefonicky na 0902 699 599 alebo e-mailom na info@bodygallery.sk.

Split jazyka:
Ide o prerezanie jazyka od špicky smerom dovnútra, v najväcšej dlžke maximálne po uzdicku jazyka. Ideálne je mat predtým piercing v jazyku, ktorý môžeme zväcšovat a tak zabezpecit najhlbšie miesto rezu proti zrastaniu. Dôležitý je aj fakt, že nie každý clovek má jazyk vhodný na tongue split, niekedy je jazyk príliš krátky. Tento zákrok vyžaduje dobrú fyzickú kondíciu zákazníka a je potrebné vediet, ako zastavit prípadné silné krvácanie jazyka, ktoré ale nemusí nastat. Pri hojení, ktoré môže trvat aj cca 6 týždnov, je potrebné dodržiavat naše rady, starostlivost a procedúry, ktoré odporúcame. Po zahojení máte jazyk na konci rozdelený na dva, co vám umožnuje nielen sa s ním efektne hrat :). Rozdvojenie jazyka nespôsobuje šušlanie ani iné recové poruchy.

Implantát:
Alebo subdermálny implantát je procedúra, kedy sa vyrobený šperk zavedie pod kožu - do subdermy. Šperky sú vyrobené z materiálu, ktorý je certifikovaný na takéto použitie. Vhodným materiálom je teflón alebo silikón. Je potrebné správne zvolit rozmer, miesto a materiál šperku, aby nositela nijakým spôsobom neiritoval a neobmedzoval. Na inom mieste, ako chceme šperk, spravíme rez a cez tento rez vytvoríme podkožnú kapsu. Šperk pod kožu vložíme a zafixujeme zvonka. Implantát sa hojí cca 8 týždnov a výsledkom je šperk zasadený pod kožu, obrastený tkanivom - subdermou, ktorý vytvára 3D efekt.

Cena
Ceny sa pohybujú v takom rozmedzí ako u ostatných profesionálnych štúdií, ktoré tieto služby ponúkajú. Ceny závisia od konkrétnej modifikácie, preto vás prosíme, aby ste sa u nás informovali a dohodli si konzultáciu v štúdiu.Kontakt

Emailinfo@bodygallery.sk
Telefón+421 902 699 599
Icq567-344-784
Skypebodygallery
Facebookfacebook

Kde nás nájdete

Štefánikova 14
Bratislava 1
811 05

Mapa