Ceny

Ceny

Cena tetovania závisí od veľkosti, zložitosti motívu a tiež na čase, ktorý tatér strávi vytváraním tetovania a samotného návhru. Odhad ceny sme schopní stanoviť po tom, ako nám ukážete motív a jeho približnú veľkosť.

Cena tetovania spravidla začína na 50 € a pri menších motívoch neprekročí čiastku 150 €. Pri stredne veľkých/stredne zložitých motívoch cena väčšinou nepresiahne 300 €. Veľké a zložité motívy (napríklad celá ruka, stehno, chrbát,..) na svoj vznik potrebujú niekoľko sedení s tatérom. V tomto prípade sa stanoví orientačná cena celého tetovania, ktorá sa rodelí na platby podľa počtu sedení. Pri postupnom vytváraní a menení motívu sa môže meniť aj odhadovaná suma.

Pri objednaní sa na konkrétny termín vyberáme zálohu vo výške 50 € (mešie tetovania),  80€ (stredné a veľké tetovania), ktorá vám bude odpočítaná z celkovej sumy tetovania na poslednom sedení.

Cena piercingu 

piercing (klasické druhy - uši, nos, pupok, jazyk, pera ... ) 50 €  

surface piercing od 60 €

bradavka 50 €

ženský/mužský intim  120 €

industrial  60€

mikrodermál 60 €

bridge 60€

rozťahovanie uší 20€ + cena šperku

pichanie/punchovanie uší až do 8mm 60 € 

Cena je vrátane šperku, pričom sa vzťahuje len na základné druhy šperkov (labrety, barbely, banány,..). Používame iba titánové alebo bioplastové šperky a všetky sú nové a nepoužité.

Ku každému novému piercingu od nás dostanete balenie fyzio roztoku na aftercare a vytlačené inštrukcie k starostlivosti o piercing. Pri niektorých druhoch piercingov si odporúčame zabezpečiť špeciálny prípravok na starostlivosť. Je možné ho kúpiť priamo u nás v štúdiu. 

Cenu telesných modifikácií a skarifikácie určujeme individuálne.

Pri implantátoch sa odvíja aj od ceny samotného implantátu = 180€ + cena implantátu

Podkožný čip implantát stojí 80€  (druh, ktorý sa vkladá pod kožu pomocou striekačky)  a 120€ (robí sa ako klasický podkožný implantát)

Split jazyka  robíme za 350€

Cena skarifikácie sa odvíja od zložitosti a veľkosti motívu, a teda od času, ktorý je potrebný na jej vytvorenie.

Pohybuje sa od 50€ do 250€


Suspension workshop: Suma za účasť je 80€ 

! PLATBA MOŽNÁ IBA V HOTOVOSTI !

Kontaktujte nás

PO-PI 10:00 - 18:00
SO-NE zatvorené
Dostanete sa k nám autobusmi číslo:
21, 25, 32, 41, 83, 84, 93, 184
Dostanete sa k nám trolejbusmi číslo:
204, 209, 212
Parkovanie:
parkovanie možné v okolí

© 2018 Bodygallery
Created by www.disweb.sk