Modifikácie

Suspension

Táto oblasť je našou špecialitou. Prinášame ľudom zážitky a služby, ktoré neprináša nikto iný. Ide o extrémnejšie formy body artu a aktivity s tým spojené. Sme presvedčení, že nech robíte čokoľvek, ak tým neubližujete ostatným a robíte tým radosť sebe, robte to. To je presne extreme session. Komunita ľudí alebo jednotlivci, ktorí chcú niečo viac, niečo originálne. Ak k ním patríte, prinášame Vám zážitky hrubšieho rázu.

Suspension
Dôvody, prečo vznikol tento akt, boli rôzne, šlo však najmä o rituály. O histórii by sa dalo písať a rozprávať mnoho a ani dnes tomu nie je inak.
Základom suspension, teda „závesu“, sú pod kožou zavedené háky ( samozrejme na to vyrobené, o priemere 3 - 6 mm), za ktoré ste zdvihnutí nad zem. Visíte za kožu. Koža je dokonalý materiál. Je pružná, pevná a sama sa opravuje. Áno, vaša koža vás udrží. Stačia na to dva háky.

Každý, kto je ochotný podstúpiť – skúsiť suspension, má svoje vlastné hnacie sily. Táto forma modifikácie – zážitku je silná a vnútorná. Je potrebná istá forma prípravy: vyrovnanie sa zo strachom, mentálna a spirituálna príprava. Poznáme rôzne typy „závesov“ a každý je niečím iný. Niektoré sú vhodné ako prvé, iné sú len pre skúsenejších.

Od začiatku spolupracujeme s pražským piercingovým salónom Hell.cz, v ktorom sú priekopníci suspension v Česku. Na Slovensku sa tejto téme venujeme ako jediní.

Aspoň dvakrát ročne organizujeme SUSPENSION WORKSHOP, na ktorom sa môže dať zavesiť úplne každý, kto má záujem. Workshop je určený len pre suspenderov a ich doprovod, nie pre verejnosť.

Stačí svoj záujem ohlásiť e-mailom na info@bodygallery.sk a my Vám pošleme pozvánku na blížiaci sa workshop ☺.

Podľa potreby vieme poskytnúť absolútnu diskrétnosť.

Ak akékoľvek otázky, neváhajte a spýtajte sa nás.


Občasne organizujeme Freak Friendly Party, kde môžete suspension vidieť naživo v podaní skúsených suspenderov.


Či už je pre vás suspension len „úlet“ alebo vaša hlboká potreba, radi vám v tomto pomôžeme.

Kontaktujte nás

PO-PI 10:00 - 18:00
SO-NE zatvorené
Dostanete sa k nám autobusmi číslo:
21, 25, 32, 41, 83, 84, 93, 184
Dostanete sa k nám trolejbusmi číslo:
204, 209, 212
Parkovanie:
parkovanie možné v okolí

© 2018 Bodygallery
Created by www.disweb.sk