Piercing

Piercing

Dôvody dať si spraviť piercing sú rôzne. U niekoho ide o formu zdobenia tela, u iného o tvorbu imidžu, u mnohých často býva označením úseku života alebo jednoducho zvedavosťou, či formou prekonávania seba samého.

Aplikácia piercingu u nás je v rukách odborníka – piercera, ktorý je na to školený a má dlhoročnú prax. Proces aplikácie šperku je vykonávaný v čistom prostredí, sterilnými nástrojmi. U nás nájdete hygienický nadštandard: používame sterilné rukavice, rúšky a špeciálne dezinfekčné prostriedky. Materiál, z ktorého sú všetky naše šperky, je výhradne Titán T- G23 (Titanium) alebo Bioplast (PMFK alebo PTFE - polymer medical flexible plastic) podľa direktívy EU: 94/27/EC. Všetky nami používané šperky sú certifikované.

Všetky šperky u nás sú nové a nepoužité. Skracovanie a výmenu šperkov robíme samozrejme zadarmo (ak bol piercing robený u nás).

Príprava na piercing

• pred aplikáciou piercingu neužívajte alkohol ani iné drogy.
• nie je vhodné, aby ste boli príliš hladní alebo príliš najedení.
• ak ste chorí (chrípka, nachladnutie, angína,...), radšej si na piercing ešte počkajte a uzdravte sa. Oslabená imunita by negatívne vplývala na schopnosť tela hojiť sa. 
• samotné prepichnutie vás nemusí bolieť a závisí aj od vašej psychickej prípravy a pohody. Ten, kto je v psychickej pohode, bude zákrok znášať omnoho lepšie.
• ak máte slabú zrážanlivosť krvi alebo problémy so srdcom, cukrovku a epilepsiu, nie je piercing pre vás vhodný.
• ak máte alergiu na kovy, alebo chemikálie - treba nám to povedať.


 

Bolestivosť

• keďže bolesť je sama o sebe subjektívny pocit, na otázku či piercing bolí, nie je možné odpovedať ani pravdivo, ani univerzálne. Niekoho bolí, niekoho nie. Záleží aj od miesta prepichnutia ako aj od vášho momentálneho psychického rozpoloženia a od skúsenosti vášho piercera. Odporúčame, nenechať si radiť v tejto otázke od množstva ,,odborníkov“, ktorí vami zamýšľaný piercing nikdy nemali, ale určite vedia, že je to veľmi bolestivé ;) ako aj riadiť sa videami na internete, ktoré častokrát zavádzajú alebo ukazujú zlú prax. Každopádne každé prepichnutie sa dá prežiť a prax ukázala, že celkový zážitok je menší ako vaše očakávania - bolí to menej, ako si myslíte.


 


Venujeme sa všetkým druhom piercingu, či už tradičným, tvárovým, intímnym alebo experimentálnym .

Častými sú napríklad: piercing jazyka (tongue), nosa (nostril), obočia (eyebrow), pupka (navel), ucha - laloku (lobe),ucha - chrupavky (conch, helix), ucha - výbežok (tragus), brady - pod spodnou perou (labret), pery (lipring), vrchnej pery v strede (medusa), vrchnej pery na strane (madonna),
koreňa nosa (bridge), septum, uzdičky nad perou (smiley)
líca (cheek), bradavky (nipple), industrial, antitragus, chin, lip, nasallang,

 microdermal, intim, princ albert, vertical clitorial hood, christina, apadravya, surface piercing a mnoho daľších.

Robíme aj rozťahovanie uší.
Je možné dohodnúť si aj Play Piercing.

Pre viac informácii a galériu prác rozkliknite  menu :) 

Kontaktujte nás

PO-PI 10:00 - 18:00
SO-NE zatvorené
Dostanete sa k nám autobusmi číslo:
21, 25, 32, 41, 83, 84, 93, 184
Dostanete sa k nám trolejbusmi číslo:
204, 209, 212
Parkovanie:
parkovanie možné v okolí

© 2018 Bodygallery
Created by www.disweb.sk